JUSTYNA KRUSZYNA

Magister Fizjoterapii

Dyplomowana terapeutka uroginekologiczna

Dyplomowana terapeutka PNF

Studia licencjackie i magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum na wydziale Nauk o Zdrowiu na kierunku Fizjoterapii. Ukończyłam liczne kursy z zakresu ortopedii, uroginekologii oraz pediatrii. Swoje doświadczenie zdobywałam zarówno w placówkach prywatnych i jak publicznych.

W mojej pracy podchodzę do każdego pacjenta indywidualnie. Jestem dokładna, komunikatywna i pełna empatii, a podczas terapii poprzez rozmowę z pacjentem dążę do dogłębnego poznania problemu i rozwiązania go na różnych płaszczyznach.

ALEKSANDRA PIERZ

Magister Fizjoterapii

Fizjoterapeutka pediatryczna

Instruktorka masażu Shantala

Jestem fizjoterapeutą dziecięcym, a prywatnie mamą dwójki maluchów: Julki i Antka. Praca z dziećmi i rodzicami to moja pasja. W swojej pracy pomagam niemowlakom powoli i łagodnie zaadaptować się w nowym świecie, a ich rodzicom przekazać wiedzę i praktyczne umiejętności, które będą wspierać rozwój ich pociech.
Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką AWF-u w Krakowie oraz terapeutą neurorozwojowym. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w jednej z krakowskich szkół specjalnych, w poradniach psychologiczno-pedagogicznych jak również odbywając praktyki w prywatnych gabinetach fizjoterapeutycznych, szpitalach oraz w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Aktualnie pracuję w ośrodku szkolno-wychowawczym z dziećmi niepełnosprawnymi. Wieloletnia praca w charakterze instruktora pływania pozwoliła mi wykształcić umiejętność pracy z dziećmi w każdym wieku.
Systematycznie biorę udział w szkoleniach, kursach licznych webinariach zgłębiając wiedzę w tematyce pediatrycznej.

Zadzwoń