JUSTYNA KRUSZYNA

Magister Fizjoterapii

Dyplomowana terapeutka uroginekologiczna

Dyplomowana terapeutka PNF

Studia licencjackie i magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum na wydziale Nauk o Zdrowiu na kierunku Fizjoterapii. Ukończyłam liczne kursy z zakresu ortopedii, uroginekologii oraz pediatrii. Swoje doświadczenie zdobywałam zarówno w placówkach prywatnych i jak publicznych.

W mojej pracy podchodzę do każdego pacjenta indywidualnie. Jestem dokładna, komunikatywna i pełna empatii, a podczas terapii poprzez rozmowę z pacjentem dążę do dogłębnego poznania problemu i rozwiązania go na różnych płaszczyznach.

ALEKSANDRA PIERZ

Magister Fizjoterapii

Fizjoterapeutka pediatryczna

Instruktorka masażu Shantala

Jestem fizjoterapeutą dziecięcym, a prywatnie mamą dwójki maluchów: Julki i Antka. Praca z dziećmi i rodzicami to moja pasja. W swojej pracy pomagam niemowlakom powoli i łagodnie zaadaptować się w nowym świecie, a ich rodzicom przekazać wiedzę i praktyczne umiejętności, które będą wspierać rozwój ich pociech.
Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką AWF-u w Krakowie oraz terapeutą neurorozwojowym. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w jednej z krakowskich szkół specjalnych, w poradniach psychologiczno-pedagogicznych jak również odbywając praktyki w prywatnych gabinetach fizjoterapeutycznych, szpitalach oraz w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Aktualnie pracuję w ośrodku szkolno-wychowawczym z dziećmi niepełnosprawnymi. Wieloletnia praca w charakterze instruktora pływania pozwoliła mi wykształcić umiejętność pracy z dziećmi w każdym wieku.
Systematycznie biorę udział w szkoleniach, kursach licznych webinariach zgłębiając wiedzę w tematyce pediatrycznej.

PIOTR KAMYKOWSKI

Magister Fizjoterapii

Cześć jestem Piotrek – twój nowy fizjo.

Na co dzień w klubie działam z piłkarzami KS Wieczysta Kraków, a po treningach naprawiam resztę obolałych. W swojej fizjo przygodzie pracowałem z piłkarzami, piłkarkami, siatkarkami, koszykarzami – sportowcami różnych dyscyplin ale też z ludźmi nie związanymi ze sportem zawodowym czy amatorskim. Przede wszystkim moim zadaniem jest uwolnienie Cię od bólu i przywrócenie komfortu działania w życiu codziennym lub w sytuacjach wymagających od Ciebie kilku kropli potu. Żeby to osiągnąć stosuję wiedzę z kursów, publikacji naukowych, webinarów, czasopism naukowych. Pracuję technikami terapii manualnej, pinoterapii, pracy z powięzią (fascial manipulation wg. Stecco), suchego igłowania, terapii narzędziowej, kinesiotapingu, drenażu limfatycznego, P-DTR.

Mamy różne problemy więc trzeba na nie patrzeć z różnych perspektyw, a każda z metod z których korzystam daje większe możliwości, a w efekcie pozbycie się ograniczeń. Krótko mówiąc: wpadnij do mnie to razem powalczymy z Twoim bólem!

Zadzwoń