JUSTYNA KRUSZYNA

Magister Fizjoterapii

Dyplomowana terapeutka uroginekologiczna

Dyplomowana terapeutka PNF

Studia licencjackie i magisterskie ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum na wydziale Nauk o Zdrowiu na kierunku Fizjoterapii. Ukończyłam liczne kursy z zakresu ortopedii, uroginekologii oraz pediatrii. Swoje doświadczenie zdobywałam zarówno w placówkach prywatnych i jak publicznych.

W mojej pracy podchodzę do każdego pacjenta indywidualnie. Jestem dokładna, komunikatywna i pełna empatii, a podczas terapii poprzez rozmowę z pacjentem dążę do dogłębnego poznania problemu i rozwiązania go na różnych płaszczyznach.

Justyna Kruszyna - ZnanyLekarz.pl

PAULINA GAJLIKOWSKA

 

Magister Fizjoterapii

Dyplomowana terapeutka PNF

Studia pierwszego stopnia ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum na Wydziale Nauk o Zdrowiu. Tytuł magistra fizjoterapii uzyskałam na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od 2012 roku pracuje jako fizjoterapeuta w prywatnych i państwowych placówkach medycznych. Wiedza zdobyta na licznych kursach z zakresu: ortopedii, neurologii oraz Terapii Manualnej, daje mi możliwość efektywnej pracy z pacjentami po zabiegach ortopedycznych, cierpiących na bóle pochodzenia mięśniowo-stawowego oraz dziećmi z zaburzeniami postury ciała. Do problemu każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i holistycznie. Na podstawie przeprowadzonego wywiadu i wykonaniu testów klinicznych, ustalam plan terapii ukierunkowany na poprawę stanu zdrowia wraz z dalszym postępowaniem profilaktycznym.

WOJCIECH CIESZEWSKI


 

Magister Fizjoterapii

Dyplomowany terapeuta PNF

Absolwent WSZiA w Zamościu na kierunku fizjoterapia.

Jako fizjoterapeuta  w swojej pracy prowadzę diagnostykę i leczenie w oparciu o terapię manualną, współczesne metody terapii tkanek miękkich, osteopatię oraz dobieram indywidualne ćwiczenia do danego przypadku pacjenta.

Cenię sobie w moim zawodzie możliwość uzyskania redukcji bólu i poprawę funkcji pacjentów ortopedycznych i neurologicznych poprzez lokalną i globalną pracę z pacjentem. Swój warsztat terapeutyczny łączę ze stałym rozwojem opartym na wiedzy zdobytej w trakcie studiów i podnoszeniu kwalifikacji na szkoleniach podyplomowych.

Nasze certyfikaty z kursów i szkoleń

Zadzwoń